0212 963 13 00

Neden Google Reklamları?Google Adwords reklamları vermeye başlamanız için onlarca nedenden sadece birkaçı…

  1. Anasayfa
  2. Neden google reklamları?

Reklamınızı Türkiye’nin %97’sine gösterme imkanı

Türkiye’deki internet kullanıcılarının %97’si bir arama yaparken Google’ı kullanıyor. Bu kullanıcıların %65’i ise bir satın alma yapmadan önce arama motorları üzerinde araştırma yapıyor. Sadece bu rakamlara bakarak bile Google üzerinde en üst sıralarda yer almanın önemini anlayabiliriz. Camekan ekibinden alacağınız profesyonel destek sayesinde ilk sıralarda yer alabilir, ürününüzü ve hizmetinizi arayan kitlelere kendinizi duyurabilirsiniz. Reklamları zaten ürününüzle ve hizmetinizle ilgilenen kişiler göreceği için satış yapma ihtimaliniz yükselecek aynı zamanda marka bilinirliğiniz de artacaktır.

Yeni müşteriler edinmek çok kolay

Reklamlarınız seçtiğiniz anahtar kelimelerde gösterileceği için sadece ilgili ziyaretçilere ödeme yaparsınız ve yeni müşteriler edinme şansınız artar. Reklamlarınız 24 saat boyunca size yeni müşteriler kazandırmak için çalışır.

Google Ads Arama Ağı

Bütçenize göre reklam verebilirsiniz

Google AdWords için ayırdığınız bütçe tamamen sizin kontrolünüzdedir. Bir gün içerisinde mevcut bütçenizin ne kadarını harcamak istediğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Örneğin; Google AdWords reklamları için ayırdığınız 300TL bütçenin sadece 10TL’lik bir kısmını gün içerisinde harcamak isteyebilirsiniz. Bu durumda reklamlarınız bir gün içerisinde maksimum 10TL harcar. Reklamlarınız ertesi gün kaldığı yerden çalışmaya devam eder. Dilediğiniz zaman bütçenizi arttırabilir ya da azaltabilirsiniz. Tüm bunlar bir tıklama ile yapılabilecek kadar kolaydır!

Reklamlarınızı istediğiniz ülkenin istediğiniz şehrinde gösterebilirsiniz

Google AdWords reklamları için yer hedeflemesi yapabilir, reklamlarınızın istediğiniz ülkenin istediğiniz şehrinde gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin; işiniz gereği sadece İstanbul Kadıköy içerisinde hizmet veren bir firmaya sahip olduğunuzu varsayalım. Bu durumda Google AdWords reklamlarınızı sadece Kadıköy’deki internet kullanıcıları görecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu sayede Türkiye’nin farklı şehirlerindeki kişiler reklamlarınızı görmezler. Maliyetleriniz düşer, ilgili kişilere reklam yapmış olursunuz.

Sadece ziyaretçiler için ödeme yaparsınız!

Reklamlarınızı gören her bir kullanıcı için değil, reklamınıza tıklayıp web sitenize yönlenen her bir kullanıcı için ödeme yaparsınız. Böylece kuruş bazında maliyetlerle kullanıcıların sizden ürün satın alma ya da sizinle irtibata geçmelerini sağlayabilir, satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Anlık raporlama ve yönetim

Google’ın Türkiye’deki kullanım oranı %97’nin üzerindedir. Bu da demek oluyor ki, Türkiye’de internette arama yapan her 100 kişiden 97’si Google’ı kullanıyor. Trafiğin bu kadar yüksek olduğu bir mecrada reklam vermek ve reklamları yönetmek oldukça zordur. Çünkü yüksek trafik, firmalar için bütçe/maliyet takibini zorlaştırmakta ve reklam bütçesinin verimli bir şekilde yönetilmesine engel olmaktadır. Yüksek trafiğin getirdiği bu olumsuzluklardan kurtulmak için reklam yönetim panelinizde göreceğiniz verilerin anlık olması bir zorunluluktur. Camekan Reklam Yönetim Paneli sayesinde, bütçe verileriniz de dahil olmak üzere, tüm reklam verilerinizi anlık olarak görüntüleyebilir, dilediğiniz zaman reklamlarınıza müdahale edebilirsiniz.

Hemen Başvur

* Lütfen zorunlu alanları eksiksiz doldurun.