Youtube Reklamları

Youtube reklam hesaplarınızı uygun bütçe ile maksimum performans alacağınız şekilde yönetebilir, sıfırdan kampanyalarınızı kurgulayabiliriz.
AnasayfaYoutube Reklamları
Youtube Reklam Yönetimi
YouTube Reklamları ile Marka Bilinirliğinizi Arttırın

En büyük 2. arama motoru olarak kabul edilen Youtube’a özel, video odaklı reklamlar ile marka bilinirliğinizi arttırın. Uygun maliyetler ve çeşitli reklam modelleri ile yüzlerce kişiye aynı anda ulaşarak potansiyel müşterilerinize görünür olun.

Youtube Reklamları
YouTube Reklamlarınızda İleri Seviye Raporlama

Video odaklı medya platformu olan Youtube‘da çok uygun maliyetler ile reklamlarınızı yayınlayabilir, harcadığınız bütçenin karşılığını anında alabilirsiniz.

Konvansiyonel medyanın yerini alan YouTube’da yayına alınan reklamlara ait tüm ölçümlemeler ajansımız tarafından ileri düzey bir raporlama ile sizinle paylaşılır.

YouTube Reklamlarında Doğru Hedef Kitle Doğru İçerik

Ajansımızdan alacağınız YouTube reklamları hizmeti ile işletmenizi doğrudan hedef kitlenize ulaştırmaktayız.YouTube reklamlarınızı yayına almadan önce gerekli analizleri yaparak işletmeniz için doğru zamanı ve doğru içerikleri belirleyip işletmenizi hedeflerine ulaştıracak doğru yayın stratejilerinizi hazırlarız.

Uzman kadromuz ile işletmenizin dijital dünyadaki görünürlüğünü kalıcı olarak arttırmak için bizimle hemen iletişime geçin.

REFERANSLAR
Müşterilerimiz Bizim için Ne Diyor?
Markamızın dijital performansını emanet edeceğimiz, güvenilir bir ajans arayışı sonucu tanıştık Camekan ile. Gelişimimize katkı sağlayan ve markamıza uygun tavsiyeleri, alanında uzman hesap yönetim kadrosu ile doğru kurgulanmış reklam kampanyaları için verimli çalışmalar yapmaktayız.
Çağan Çubukçular
Çağan Çubukçular
Tespo, Dijital Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Sorumlusu
Global bir şirket olarak Camekan ile çalışmaktan duyduğumuz memnuniyetin en büyük sebebi, hedeflerimize ulaşmak için lokalde ve globalde şirketimizi iyi anlayarak doğru hedeflemelerle verdikleri müşteri odaklı servis. Düzenli raporlama ve detaylı incelemelerle, optimum bütçe yönetimi. Her an ulaşılır olmaları ve süreçteki anlık müdahaleleri Camekanı bizim için önemli bir takım arkadaşı yapıyor.
Zerrin Türk
Zerrin Türk
Hansgrohe, Genel Müdür Yardımcısı
Camekan ile ilk görüşmemizin sonunda “işte aradığımız ajans” dedik. Reklam kampanyalarımızı Camekan yönetmeye başladığından beri gözle görülür bir fark yarattık. Ekibin çok güçlü bir iletişim yeteneği mevcut. Bilgi birikimleri o kadar fazla ki dijital mecralarla ilgili hiçbir sorumuzu cevapsız bırakmıyorlar. Uzman bir danışman ajansla çalışmak bize büyük motivasyon sağlıyor.
Kaan Makıroğlu
Kaan Makıroğlu
Otorapor, Direktör‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎
Camekan
Camekan, internet reklamlarınızdan aldığınız verimi arttırmayı ve reklama yatırdığınız bütçeyi maksimize etmeyi kendine amaç edinmiş dijital pazarlama uzmanlarından oluşur.Profesyonel ekibimiz, markanızın ihtiyaçlarına yönelik Google ve Meta reklamlarınızı kurgular markanız için en uygun strateji ile maksimum performans vaad eder.
© 2022 Camekan. Tüm hakları saklıdır.
Bilgi Al