0212 963 13 00

Bizi TanıyınSizi internet reklamlarında başarıya götürecek Camekan detaylı bilgiye burada ulaşabilirsiniz.

  1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Tecrübeliyiz

9 senedir internet reklamcılığıyla ilgileniyor, müşterilerimizin reklam hesaplarını nasıl bir adım daha iyiye götürebiliriz diye kafa patlatıyoruz. Yüzlerce farklı iş kolundan binlerce farklı hesap yönettik.

Detaylara önem veriyoruz

Verilere dayalı reklamcılık yapıyoruz. Ölçemediğimiz hiçbir sonucu iyileştiremeyeceğimizin farkındayız. Bu nedenle sonuçları ölçülebilen ve detaylı raporlarla desteklenen dijital reklam kampanyaları kurguluyoruz.

Sonuç odaklı çalışıyoruz

Reklam kampanyalarınız hazırlanmadan önce sizi dinler ve reklam hedeflerinizi anlayarak önceliklerinize uygun sonuçlar alabileceğiniz internet reklam kampanyaları kurgularız. Müşteri temsilciniz reklam yayının her anında sizinle iletişim halinde olur.

Google’ın Premier partneriyiz

Google’ın Türkiye’deki en yüksek partnerlik seviyesi olan Premier Partner statüsünde hizmet veriyoruz. Resmi iş ortağı olabilmek için girilmesi gereken tüm sınavlarda başarılı olduk. Global Partner programı dahilinde karşılanması gereken tüm kalite koşullarını karşıladık.

Bize sürekli ulaşabilirsiniz

İnternet reklam kampanyalarınızla ilgili her türlü sorunuz için size atanacak özel müşteri temsilcinize 7/24 e-posta, telefon ya da WhatsApp yoluyla ulaşabilirsiniz. Her bir müşterimiz için alanında uzman bir müşteri temsilcisi vardır.

Hemen Başvur

* Lütfen zorunlu alanları eksiksiz doldurun.