Facebook Reklamları

Facebook reklam hesaplarınızı uygun bütçe ile maksimum performans alacağınız şekilde yönetebilir, sıfırdan kampanyalarınızı kurgulayabiliriz.
AnasayfaFacebook Reklamları
Facebook Reklam Yönetimi

Dijital dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından Facebook (güncel adı ile Meta) yayınlayacağınız reklamlar aracılığı ile işletmenizin marka bilinirliğini çok uygun maliyetler ile sağlayabilirsiniz.

Meta Reklamları
Potansiyel Müşterilerinize Nokta Atışı Reklamlar

Meta’nın üst düzey detaylı hedefleme olanakları ile işletmenize veya ürün/hizmetlerinize ilgi gösterebilecek tüm potansiyel müşterilerinize nokta atışı reklam yayını yapabilir, doğrudan satış odaklı reklam stratejileri ile marka bilinirliğinizi ve satış hacminizi katlayabilirsiniz.

Marka Bilinirliğinizi ve Satışlarınızı Arttıralım

İşletme hedeflerinize en kısa vade de en uygun maliyetler ile ulaşabilmek için alanında uzman kadromuzun belirleyeceği doğru stratejiler uygun reklam modelleri ile marka bilinirliğinizi ve satışlarını arttırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

REFERANSLAR
Müşterilerimiz Bizim için Ne Diyor?
Markamızın dijital performansını emanet edeceğimiz, güvenilir bir ajans arayışı sonucu tanıştık Camekan ile. Gelişimimize katkı sağlayan ve markamıza uygun tavsiyeleri, alanında uzman hesap yönetim kadrosu ile doğru kurgulanmış reklam kampanyaları için verimli çalışmalar yapmaktayız.
Çağan Çubukçular
Çağan Çubukçular
Tespo, Dijital Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Sorumlusu
Global bir şirket olarak Camekan ile çalışmaktan duyduğumuz memnuniyetin en büyük sebebi, hedeflerimize ulaşmak için lokalde ve globalde şirketimizi iyi anlayarak doğru hedeflemelerle verdikleri müşteri odaklı servis. Düzenli raporlama ve detaylı incelemelerle, optimum bütçe yönetimi. Her an ulaşılır olmaları ve süreçteki anlık müdahaleleri Camekanı bizim için önemli bir takım arkadaşı yapıyor.
Zerrin Türk
Zerrin Türk
Hansgrohe, Genel Müdür Yardımcısı
Camekan ile ilk görüşmemizin sonunda “işte aradığımız ajans” dedik. Reklam kampanyalarımızı Camekan yönetmeye başladığından beri gözle görülür bir fark yarattık. Ekibin çok güçlü bir iletişim yeteneği mevcut. Bilgi birikimleri o kadar fazla ki dijital mecralarla ilgili hiçbir sorumuzu cevapsız bırakmıyorlar. Uzman bir danışman ajansla çalışmak bize büyük motivasyon sağlıyor.
Kaan Makıroğlu
Kaan Makıroğlu
Otorapor, Direktör‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎
Camekan
Camekan, internet reklamlarınızdan aldığınız verimi arttırmayı ve reklama yatırdığınız bütçeyi maksimize etmeyi kendine amaç edinmiş dijital pazarlama uzmanlarından oluşur.Profesyonel ekibimiz, markanızın ihtiyaçlarına yönelik Google ve Meta reklamlarınızı kurgular markanız için en uygun strateji ile maksimum performans vaad eder.
© 2022 Camekan. Tüm hakları saklıdır.
Bilgi Al