Ücretsiz Hesap Analizi

Ücretsiz olarak yapacağımız temel analiz ile Google reklam hesaplarınızı analiz edebilir ve hatalarınızı raporlayabiliriz.
AnasayfaÜcretsiz Hesap Analizi
Hesabınızı Ücretsiz Analiz Edelim

Google reklam hesaplarınızı ücretsiz olarak analiz edebilir ve hatalarınızı raporlayabiliriz.

Ücretsiz Hesap Analizi
Google Ads Hesabınızı İncelerken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Google Ads hesabınızı incelerken işletmeniz için getirisi en yüksek anahtar kelimeleri ve işletmenize maliyet yaratan gereksiz anahtar kelimelerin analizini yapmaktayız.

İşletme hedeflerinize uygun bir google Ads hesap kurgusu ilerlediğinizi teyit etmekteyiz.

Dönüşüm kodları, bağlı hesaplar gibi hesabınıza ait tüm teknik detayları sizler için kontrol etmekteyiz.

Google Ads hesabınız ile ilgili bilmeniz gereken tüm detayları sizlere raporluyoruz.

İşletmenize özel Google Ads hesap Analiz ve Raporlama hizmetlerimiz ücretsizdir.

REFERANSLAR
Müşterilerimiz Bizim için Ne Diyor?
Markamızın dijital performansını emanet edeceğimiz, güvenilir bir ajans arayışı sonucu tanıştık Camekan ile. Gelişimimize katkı sağlayan ve markamıza uygun tavsiyeleri, alanında uzman hesap yönetim kadrosu ile doğru kurgulanmış reklam kampanyaları için verimli çalışmalar yapmaktayız.
Çağan Çubukçular
Çağan Çubukçular
Tespo, Dijital Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Sorumlusu
Global bir şirket olarak Camekan ile çalışmaktan duyduğumuz memnuniyetin en büyük sebebi, hedeflerimize ulaşmak için lokalde ve globalde şirketimizi iyi anlayarak doğru hedeflemelerle verdikleri müşteri odaklı servis. Düzenli raporlama ve detaylı incelemelerle, optimum bütçe yönetimi. Her an ulaşılır olmaları ve süreçteki anlık müdahaleleri Camekanı bizim için önemli bir takım arkadaşı yapıyor.
Zerrin Türk
Zerrin Türk
Hansgrohe, Genel Müdür Yardımcısı
Camekan ile ilk görüşmemizin sonunda “işte aradığımız ajans” dedik. Reklam kampanyalarımızı Camekan yönetmeye başladığından beri gözle görülür bir fark yarattık. Ekibin çok güçlü bir iletişim yeteneği mevcut. Bilgi birikimleri o kadar fazla ki dijital mecralarla ilgili hiçbir sorumuzu cevapsız bırakmıyorlar. Uzman bir danışman ajansla çalışmak bize büyük motivasyon sağlıyor.
Kaan Makıroğlu
Kaan Makıroğlu
Otorapor, Direktör‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎
Camekan
Camekan, internet reklamlarınızdan aldığınız verimi arttırmayı ve reklama yatırdığınız bütçeyi maksimize etmeyi kendine amaç edinmiş dijital pazarlama uzmanlarından oluşur.Profesyonel ekibimiz, markanızın ihtiyaçlarına yönelik Google ve Meta reklamlarınızı kurgular markanız için en uygun strateji ile maksimum performans vaad eder.
© 2022 Camekan. Tüm hakları saklıdır.
Hesap Analiz Talebi