0212 963 13 00

Instagram ReklamlarıBilinirlik oluşturun, müşteri sayınızı artırın ve yüksek etkileşim oranına sahip bir hedef kitlede hikayenizi paylaşın.

  1. Anasayfa
  2. ınstagram reklamları

Instagram reklamlarıyla yeni müşteri, satış ve marka bilinirliği elde etmek çok kolay!

Instagram Reklamları

Instagram reklamlarını Camekan aracılığıyla vererek hedefinize daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Hedefiniz ister marka bilinirliği, ister satış isterse de yeni takipçiler kazanmak olsun. Instagram reklamları sayesinde tüm hedeflerinize ulaşabilir ve uygun maliyetlerle yüksek geri dönüşler elde edebilirsiniz. Kullanıcıları web sitenize çekebilir, mobil uygulamanızın indirilmesini sağlayabilir, videolarınızı izletebilir ya da marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Her ölçekten işletmenin kullanımına açık olan Instagram reklamları sayesinde başarıyı yakalamak için hemen Camekan ekibine başvurun.

Instagram reklam türleri nelerdir?

Instagram’da, görsel, video ve birkaç görselin kaydırılarak görüntülenmesine imkan veren carousel formatı olmak üzere 3 farklı şekilde reklam verebilirsiniz 30 saniye uzunluğunda reklam videoları, facebook ve instagram’da çapraz kampanyalar ile marquee adı verilen reklamlarla vizyona giren filmlerin tanıtımı ya da yeni ürün lansmanı gibi durumlarda “bir an” satın alarak, kısa sürede büyük kitlelere ulaşma imkanına sahip oluyor.

Hemen Başvur

* Lütfen zorunlu alanları eksiksiz doldurun.