0212 963 13 00

Google Remarketing ReklamlarıRemarketing (yeniden pazarlama) ile sitenizden işlem yapmadan ayrılan kullanıcılara ulaşalım, ürün/hizmet almaya ikna edelim!

  1. Anasayfa
  2. Remarketing (yeniden pazarlama)

Sitenizi ziyaret edip çıkan kullanıcılara remarketing sayesinde yeniden ulaşın!

Bir ziyaretçinin sitenize ilk girişte ürün satın alma oranı ortalama %2’dir. Sitenize girip, ürün satın almadan ya da sizin istediğiniz işlemi yapmadan çıkan %98’e nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız cevap: Remarketing.

Remarketing (yeniden pazarlama) nedir?

Remarketing, daha önce web sitenizi ziyaret edip istediğiniz işlemi yapmayan kullanıcılara yeniden ulaşmanızı sağlayan bir özelliktir. Web sitenizden ayrılan kullanıcılar, Google Görüntülü Reklam Ağı'nda başka web sitelerini ziyaret ettikleri sırada, reklamlarınızı görürler.

Remarketing ile Ziyaretçilerinize Yeniden Ulaşın

Remarketing (yeniden pazarlama) neden faydalıdır?

  • Marka bilinirliği yaratmanızı ve kullanıcıyı istediğiniz işlem yapana kadar takip etmenizi sağlar.
  • Remarketing (yeniden pazarlama) bir ilgi alanına dayalı reklamcılık özelliğidir ve işinizle ilgili kişileri doğru mesajla buluşturmanıza yardımcı olur.
  • Kullanıcılar ürün satın almadan sitenizden ayrılsa bile, remarketing (yeniden pazarlama) sayesinde, başka web sitelerine göz attıkları sırada, ürün satın almalarını sağlayacak bir teklif sunup onları ikna edebilirsiniz.

Hemen Başvur

* Lütfen zorunlu alanları eksiksiz doldurun.