0212 963 13 00

Google Harita ve Navigasyon KaydıGoogle harita kaydınızı yapalım, işletmeniz daha kolay bulunsun!

  1. Anasayfa
  2. Google harita kaydı

Google harita kaydı ile daha fazla müşteriye ulaşın!

Müşterilerin %97'si internette yerel işletmeleri arıyor. Camekan danışmanlığında Google tarafından sağlanan bir yerel platform olan Google İş Dünyası Rehberi sayesinde, sizi aradıklarında, doğru yerde olabileceksiniz.

Bir çok hizmete eş zamanlı kayıt olacaksınız!

Google Haritalar, Google Earth ve Google Navigasyon gibi Google hizmetlerinin tümüne birden eş zamanlı kaydınız gerçekleşecek. Google AdWords sertifikalı uzmanlardan oluşan Camekan ekibi, ilgili tüm Google hizmetleri ile gerekli senkronizasyonu yapacaktır.

Google Harita Kaydı

Her boyutta işletmeye uygun!

İster muayenehaneniz olsun, ister onlarca şubeden oluşan bir restoran zinciriniz… Google harita kaydı her boyuttan işletme için yapılabilir.

Müşterileriniz işletmenizin yolunu kolayca bulsun!

Google Haritalara yapılacak kayıt sayesinde, kullanıcılar işletmenize kolayca ulaşabilecek. Mobil cihazlar (akıllı telefonlar, tabletler, araç navigasyon cihazları) ile Google haritalarda yapılacak arama ile işletmeniz kolayca bulunabilecek, ve ziyaretçileriniz Google’dan yol tarifi alabilecek!

Google Haritalar

İşletmeniz fark edilecek!

Oluşturacağımız işletme hesabınıza fotoğraf ekleyecek, adresinizi ve çalışma saatlerinizi güncelleyecek ve reklam hesabınızla senkronize edeceğiz. Google haritalar kaydından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayıp müşterileri sizi seçmek için ikna etmeye çalışacağız.

Hemen Başvur

* Lütfen zorunlu alanları eksiksiz doldurun.