0212 963 13 00

Google Arama Ağı ReklamlarıGoogle Adwords arama ağı reklamlarından elde ettiğiniz dönüşümleri ve yatırım getirisini arttıralım!

  1. Anasayfa
  2. Arama ağı reklamları

Google reklamları nasıl çalışır?

Google Adwords arama ağı reklamları, kullanıcıların arama sorgularına hedeflenmiş metin tabanlı reklamlardan oluşur. Arama ağında reklamının yayınlanmasını isteyen her firma hizmetlerini/ürünlerini anlatan anahtar kelime listeleri oluşturur; ya da Google Partner’i olan bir ajansla anlaşıp kendisinin adına bu işlemin yapılmasını ister. Oluşturulan Google Adwords kampanyasındaki her bir anahtar kelime için bir tıklama başına teklif belirlenir. Google’a giren bir kullanıcı, eğer listenizde bulunan bir anahtar kelimeyi arar, reklamınıza tıklar ve sitenize girerse, o anahtar kelime için belirlediğiniz teklif tutarı Google reklamları için ayırdığınız bütçenin içinden düşer.

Google AdWords Arama Ağı

Google reklamlarında hangi firmanın kaçıncı sırada yer alacağı nasıl belirlenir?

Google Adwords’ü kullanan birden çok reklam veren aynı anahtar kelimeyi hedefleyebilir. Bu durumda Google, reklamlardan hangisinin diğerinden daha yukarıda çıkacağını, o anahtar kelime için verilen teklif ve ilgi düzeyinin bir kombinasyonuna göre belirler. İlgi düzeyi Kalite Puanı denen bir değer ile ölçülmektedir. Kalite Puanı yüksek bir anahtar kelime ile üst sıralarda yer almanız çok daha kolay ve düşük maliyetli olacaktır. Camekan ekibi bünyesindeki sertifikalı uzmanlar, yaptıkları optimizasyon çalışmalarıyla anahtar kelimelerinizin kalite puanını yükseltmeyi ve maliyetlerinizi düşürmeyi hedeflemektedir.

Türkiye’nin %95’i Google’da…

Türkiye’nin %95’i arama yaparken Google’ı kullanıyor. Ürün ve hizmetlerinizi tam da onları arayan kullanıcılara göstermek için arama ağında reklam vermeye, yeni birçok müşteri kazanıp, satışlarınızı arttırmaya hemen başlayın.

Hemen Başvur

* Lütfen zorunlu alanları eksiksiz doldurun.