0212 963 13 00

Google Ads ReklamlarıGoogle Ads reklamı verin, Google’da en üst sıralarda yer alın.

  1. Anasayfa
  2. Google reklamları

Google Ads reklamları

İnternetin ülkemizde yaygınlaşmasıyla birlikte Google’ın kullanım oranı yükselmekte ve her geçen gün daha fazla insan aradığı ürün ve hizmetlere Google sayesinde ulaşabilmektedir. Siz de ürün ve hizmetinize ilgisi yüksek potansiyel müşterilerinize Google reklamlarıyla ulaşabilirsiniz. Google reklamları için bizi tercih ederek mevcut bütçenizi çok daha verimli kullanabilir ve alanında uzman hesap yöneticileriyle çalışmanın farkını deneyimleyebilirsiniz. Google reklam hesabınızda yapacağımız optimizasyon çalışmaları sayesinde, sadece sizden hizmet alma olasılığı yüksek kitleye ulaşacak ve paranızın daha verimli harcanmasını sağlayacağız.

Google reklam fiyatları her bütçeye uygundur.

Google reklamları her bütçe ve boyuttan firmanın reklam vermesine uygun şekilde tasarlanmıştır. Küçük bir işletmeye, şahıs şirketine, ya da çok büyük bir işletmeye sahip olabilirsiniz. Fiyatlar, reklamınızın yer almasını istediğiniz sıraya göre belirlenir ve reklamınızın sadece gösterilmesi durumunda hiçbir ödeme yapmazsınız. Bir kişi reklamınıza tıklar ve sitenize bağlanırsa ancak o zaman ödeme yaparsınız. Bu da en küçük işletmeler için bile adil bir reklam ortamı yaratır.

Etkili hedefleme seçenekleriyle sizi müşterilerinize kolayca buluşturuyoruz.

Google’da reklam verirken pek çok farklı hedefleme seçeceğinden de faydalanabilirsiniz. İhtiyacınız ve hedeflerinize bağlı olarak mobil cihaz ve masaüstü cihazlardan birinde reklam vermeyi seçebilir ya da her ikisinde de reklam gösterebiliriz. Yaş, cinsiyet ve ilgi alanlarını seçebilir, ürün ve hizmetlerinizle ilgilenmesi olası kitleye daha kolay bir şekilde ulaşabiliriz.

Google reklamlarında hangi firmanın kaçıncı sırada yer alacağı nasıl belirlenir?

Google Ads'i kullanan birden çok reklam veren aynı anahtar kelimede çıkmak isteyebilir. Bu durumda Google, reklamlardan hangisinin diğerinden daha yukarıda çıkacağını, o anahtar kelime için verilen teklif ve ilgi düzeyinin bir kombinasyonuna göre belirler. İlgi düzeyi Kalite Puanı denen bir değer ile ölçülmektedir. Kalite Puanı yüksek bir anahtar kelime ile üst sıralarda yer almanız çok daha kolay ve düşük maliyetli olacaktır. Camekan ekibi bünyesindeki sertifikalı uzmanlar, yaptıkları optimizasyon çalışmalarıyla anahtar kelimelerinizin kalite puanını yükseltmeyi ve maliyetlerinizi düşürmeyi hedeflemektedir.

Türkiye’nin %97’si Google’da…

Türkiye’nin %97’si arama yaparken Google’ı kullanıyor. Ürün ve hizmetlerinizi tam da onları arayan kullanıcılara göstermek için Google reklamı vermeye, yeni birçok müşteri kazanıp, satışlarınızı arttırmaya hemen başlayın.

Google Premier Partner ile çalışın, reklamlardan maksimum faydayı elde edin.

Google Premier İş Ortağı Camekan ile çalışmanın size sağlayacağı sayısız avantajlardan bir kaçına göz atalım. Google’ın uluslararası kalifikasyonlarına sahip, Google’ın sınavlarını geçmiş sertifikalı bir ekip hesabınızı yönetir. Bunun yanı sıra Google reklam hesabınızı, farklı sektörlerden binlerce hesap yönetmiş tecrübeli bir ekibe emanet etmiş olursunuz. Ekibimiz muhtemelen daha önce reklamlarının hangi saat aralıklarında, hangi cihazlardan ne kadar sıklıkla arandığını ve nasıl iyi dönüş alacağınızı biliyor olacaktır. Farklı firmalardan elde ettiğimiz deneyimleri hesabınıza uygular ve kısa sürede telefonlarınızın çalmasını sağlarız. Sahip olduğumuz uzmanlık, Google reklamlarında minimum maliyetle maksimum faydayı sağlamanızı garanti eder.

Hemen Başvur

* Lütfen zorunlu alanları eksiksiz doldurun.