0212 963 13 00

Facebook ReklamlarıTürkiye’nin en büyük sosyal medya sitesinde reklam vermeye hemen başlayın!

  1. Anasayfa
  2. Facebook reklamları

30 milyon Türk Facebook kullanıcısı seni ve firmanı bekliyor!

Bir çok büyük markanın Facebook reklamlarını yöneten Camekan ekibi, bu konuda kazandığı deneyimleri sizlerle paylaşmayı hedeflemektedir. Facebook reklamları, kullanıcılarının yaşlarına, yaşadıkları şehre, ilgi alanlarına ve benzeri seçeneklere göre profillerinde, haber akışlarının sağ tarafında ya da ortasında gözüken reklamlardır. Bir reklam veren, tanıtımını yapmak istediği web sitesini, Facebook sayfasını ya da etkinliği Facebook kullanıcılarına aşağıdaki seçeneklere göre hedefleyebilir. Facebook reklamları tıklama başına maliyet esasına dayanarak çalışır. Bir Facebook kullanıcısı reklamınıza tıklar ve sitenize bağlanırsa belirlediğiniz teklif tutarı Facebook reklamları için ayırdığınız bütçenin içinden düşer.

Facebook Reklamları

Facebook reklamlarını kullanıcılara neye göre gösterebilirim?

Camekan’ın Facebook reklamları konusunda uzmanlaşmış ekibi, reklamlarla erişmek istediğiniz kitlenin profilini analiz eder. Ekibimiz reklamlarınızı oluştururken hedef kitlenizi de seçer.

Facebook reklamlarını oluştururken aşağıdaki hedefleme kriterlerini kullanırız.

  • Yer, Dil, Eğitim ve İş
  • Yaş, Cinsiyet, Doğum Günü ve İlişki Durumu
  • Beğeniler ve İlgi Alanları
  • Bağlantıların Arkadaşları
  • Bağlantılar
Facebook Reklamları

Facebook reklamları konusunda bilgi almak ve reklamlarınızı hedefleyebileceğiniz 30 milyon Türk kullanıcıya ulaşmak için hemen başvurun.

Hemen Başvur

* Lütfen zorunlu alanları eksiksiz doldurun.