0212 963 13 00

Yandex Harita ve Navigasyon KaydıYandex harita ve navigasyon kaydınızı yapalım, işletmeniz daha kolay bulunsun!

  1. Anasayfa
  2. Yandex harita kaydı

Yandex harita kaydı ile daha fazla müşteriye ulaşın!

Müşterilerin %97'si internette yerel işletmeleri arıyor. Camekan danışmanlığında Yandex tarafından sağlanan bir hizmet olan Yandex Harita ve Navigasyon hizmeti sayesinde, sizi aradıklarında, doğru yerde olabileceksiniz.

Bir çok hizmete eş zamanlı kayıt olacaksınız!

Yandex Harita ve Yandex Navigasyon gibi Yandex hizmetlerinin tümüne birden eş zamanlı kaydınız gerçekleşecek. Camekan ekibi, ilgili tüm Yandex hizmetleri ile gerekli senkronizasyonu yapacaktır.

Yandex Harita Kaydı

Her boyutta işletmeye uygun!

İster pastaneniz olsun, ister onlarca şubeden oluşan bir şirketiniz… Yandex harita kaydı her ölçekten işletme için yapılabilir.

Müşterileriniz işletmenizin yolunu kolayca bulsun!

Yandex Harita hizmetine yapılacak kayıt sayesinde, kullanıcılar işletmenize kolayca ulaşabilecek. Mobil cihazlar (akıllı telefonlar, tabletler, araç navigasyon cihazları) ile Yandex navigasyonda yapılacak arama ile işletmeniz kolayca bulunabilecek, ve ziyaretçileriniz Yandex Navigasyon’da yol tarifi alabilecek!

İşletmeniz fark edilecek!

Oluşturacağımız Yandex hesabınızda adresinizi ve çalışma saatlerinizi güncelleyecek ve varsa Yandex reklam hesabınızla senkronize edeceğiz. Yandex harita kaydından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak ve müşterileri sizi seçmek için ikna etmeye çalışacağız.

Hemen Başvur

* Lütfen zorunlu alanları eksiksiz doldurun.