0212 963 13 00

Mobil Uygulamalar için Google ReklamlarıMobil uygulamanızın reklamını yapalım, çok uygun maliyetlerle binlerce indirme elde edin.

  1. Anasayfa
  2. Mobil uygulama reklamları

Mobil uygulamanızı Google reklamlarıyla tanıştırın!

Kullanıcılar, Google’ın uygulama yükleme reklamları sayesinde uygulamanızı doğrudan reklamlarınıza tıklayarak indirebilirler. Hatta bazı durumlarda uygulamanızın oynatılabilir önizlemesi bile gösterilebilir. Reklamlarınızın nerede göründüğüne bağlı olarak, reklam boyutu, görselleri, metinleri değişir. Böylece kullanıcılar reklamlarınızı ne zaman ve hangi cihazda görürse görsün, AdWords sayesinde mükemmel bir deneyim yaşarlar.

Mobil Uygulama Reklamları

İşleyiş şekli

Bir tanıtım metni ve reklam bütçesi belirtip reklamlarınız için kullanılacak dil ve lokasyonu bize bildirmeniz başlangıç için yeterli olacaktır. Tecrübeli hesap yöneticilerimiz, reklam kampanyanızı oluşturur ve kampanyanızı en düşük maliyetle en yüksek getiriyi sağlayacak şekilde optimize eder. Ayrıca, her bir uygulama indirmesinden en iyi değeri elde etmenize yardımcı olmak için optimizasyon süreci sürekli devam eder. Uygulama içi dönüşümler gibi ilgilendiğiniz eylemleri gerçekleştiren değerli kullanıcıları bulmak için çalışırız.

Mobil uygulama reklamları nerede gösterilir?

Mobil uygulama reklamlarınız Google arama ağı, görüntülü reklam ağı, Google play girişleri, play store arama sonuçları, iOS ve Android cihazlardaki Youtube videoları ile Google görüntülü reklam ağı yayıncı sitelerinde gösterilebilir.

Hemen Başvur

* Lütfen zorunlu alanları eksiksiz doldurun.