0212 963 13 00

Google Reklamlarınız Mobil CihazlardaReklamlarınız mobil cihazlarda da gözüksün, müşterileri her an yakalama fırsatını kaçırmayın!

  1. Anasayfa
  2. Mobil reklamlar

Google Adwords reklamlarınızı mobilin gücüyle yeni bir seviyeye taşıyın!

Geçtiğimiz yıllar içerisinde mobil cihazlar üzerinden yapılan aramaların sayısı katbekat yükselmiştir. Google Adwords reklamlarınızı mobil cihazlara da açmak, hızla büyüyen bu platformdaki kitleye ulaşmanıza da olanak tanıyacak, ve reklamlarınızdan daha fazla geri dönüş almanızı sağlayacaktır.

Mobil Reklamlar

Web sitenizin/uygulamanızın reklamlarını Google’da arama yapan kitleye ne zaman ve nerede ve hangi cihazdan ararlarsa arasınlar gösterip dönüşlerinizi arttırabilirsiniz.

Dilerseniz reklamlarınızın mobil cihazlar özelinde daha yüksek konumlarda gösterilmesini sağlayabilirsiniz. İşletim sistemine göre hedefleyebilir, hedef kitlenizi daha da daraltabilirsiniz. Örneğin; reklamlarınızı sadece Android işletim sistemi kullanan cihazlara hedefleyebileceğiniz gibi hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip cihazları da hedefleyebilirsiniz.

En popüler uygulamalara reklam vererek, işinizin bilinirliğini arttırabilir ve mobil dünyada sağlam bir yer alabilirsiniz.

Arama uzantıları sayesinde mobil cihazlardan Google’da arama yapan herkesin, işletmenize, bir tıklamayla telefonla bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Hemen Başvur

* Lütfen zorunlu alanları eksiksiz doldurun.