Mobil Cihazlar için Google ReklamlarıUygulamanızı, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi mobil uygulamalarda/sitelerde tanıtalım, bilinirliğini artıralım!

  1. Anasayfa
  2. Mobil reklamlar

Google Adwords reklamlarınızı mobilin gücüyle yeni bir seviyeye taşıyın!

Geçtiğimiz yıllar içerisinde mobil cihazlar üzerinden yapılan aramaların sayısı katbekat yükselmiştir. Google Adwords reklamlarınızı mobil cihazlara da açmak, hızla büyüyen bu platformdaki kitleye ulaşmanıza da olanak tanıyacak, ve reklamlarınızdan daha fazla geri dönüş almanızı sağlayacaktır.

Mobil Reklamlar

Web sitenizin/uygulamanızın reklamlarını Google’da arama yapan kitlenin kullandığı operatöre göre hedefleyebilirsiniz. Örneğin; sadece Turkcell kullanan kullanıcıları hedefleyebileceğiniz gibi, dilerseniz, Turkcell, Avea ve Vodafone kullanıcılarının tamamını da hedefleyebilirsiniz.

Dilerseniz reklamlarınızı kullanıcıların cihazlarındaki işletim sistemine göre hedefleyebilir, hedef kitlenizi daha da daraltabilirsiniz. Örneğin; reklamlarınızı sadece Android işletim sistemi kullanan cihazlara hedefleyebileceğiniz gibi hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip cihazları da hedefleyebilirsiniz.

En popüler uygulamalara reklam vererek, kendi sitenizi/uygulamanızı tanıtabilir, mobil dünyada yer alabilirsiniz.

İstediğiniz markanın istediğiniz modelinde de reklamlarınızı çıkartabilirsiniz. Öyle ki, reklamlarınızı Samsung Galaxy VI ve iPhone 6 model telefon kullanıcılarına gösterebilir, istemediğiniz telefon modellerini hariç tutabilirsiniz.

Arama uzantıları sayesinde mobil cihazlardan Google’da arama yapan herkesin, işletmenize, bir tıklamayla telefonla bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

444 2 916