0850 532 99 00
444 2 916

Camekan Blog’umuzu takip ederek arama motoru reklamcılığıyla ilgili güncel olaylardan haberdar olabilir, tecrübelerimizi aktardığımız yazıları okuyabilirsiniz.

  1. Anasayfa
  2. Camekan

Online Pazarlama Uzmanları

Google dünyanın en inovatif şirketleri arasında yer alıyor. Diğer tüm ürünleri gibi AdWords’ü de sürekli geliştirip hemen her hafta yeni bir özellik getiriyor. Tüm yoğunluğumuz içerisinde online pazarlama ile ilgili bu yenilikleri takip etmek zor olabiliyor. Bir yandan tüm bu yenilikleri takip ederken, diğer yandan bu yenilikleri sizden önce kullanıp deneyimlerini paylaşan insanlardan bir şeyler öğrenmek işinizi kolaylaştırabilir.

En İyi 11 Yabancı Online Pazarlama Uzmanı

Bu yazımızda, sıklıkla Google reklam ve yenilikleriyle ilgili paylaşımlar yapıp tecrübelerini aktaran, severek takip ettiğimiz 11 yabancı uzmanı listeliyoruz.

1- Matthew Umbro

Kendisinin hastasıyız. Özellikle #ppcchat tag’i altında dünyanın her yerinden sektördeki birçok uzmanı birleştirmesi ve yüzlerce uzmanın bu tag altında deneyim alışverişinde bulunmasına vesile olmasıyla listeye birinci sıradan giriyor.

2- Melissa Mackey

Kadının hayatı PPC! Özellikle #ppcchat tag’i altında sıkça paylaştığı deneyimleri takibe değer. Söylemeden geçmeyelim… Kendisi 13 yıldır PPC uzmanı olarak danışmanlık veriyor.


3- Pat East

Dünyanın en büyük online pazarlama etkinliklerinden HeroConf’un yaratıcısı.

4- Kirk Williams

Hem Google reklamları ile ilgili içerik üretiyor hem de popular bloglarda online pazarlama üzerine yazılar yazıyor.

5- Brad Gedges

Advanced Google AdWords kitabının yazarı.

6- Bryant Garvin

Search Engine Journal ‘da online pazarlama konusunda yazılar yazıyor. Özellikle hesap inceleme “in-depth ppc audit” üstüne odaklandığını belirten Bryant’ın Google Ads paylaşımları takibe değer…

7- John Lee

Clix Marketing’de yönetici ortak. Kendisini sektörün önde gelen SES, SMX ve HeroConf gibi organizasyonlarında görebilirsiniz. AdWords’ü yemiş bitirmiş…

8- Barry Schwartz

Google’ın stalker’ı… Sadece Google Ads değil Google ile ilgili her türlü güncel bilgiyi ilk önce bu adamdan öğrenebilirsiniz. Nasıl yapıyor ediyor bilmiyorum ancak bazı haberleri Google’ın resmi blog’undan bile önce paylaşıyor.

9- Sakis Rizos

Google Ads’e neredeyse her hafta birkaç yeni özellik geliyor. Birini de paylaşma, kaçır be arkadaş…

10- Sam Owen

Netflix’in arama motoru pazarlama yöneticisi. Ayrıca Search Engine Land’de de yazarlık yapıyor.

11- Frederick Vallaeys

Çeşitli Google Ads araçlarından oluşan Optmyzr’ın kurucusu. Geliştirdikleri araç çok sayıda hesaba aynı anda bakmak durumunda olan hesap yöneticilerinin işlerini oldukça kolaylaştıracak çözümler sunuyor.

1 Yorum

  1. Amerika'dan Brian Dean da takip edilebilir. SEO ve online pazarlama konusunda, herkesin anlayabileceği ve uygulayabileceği bir çok faydalı bilgi paylaşmaktadır.

Yorumunuzu Bekleriz

E-mail adresiniz yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar "*" olarak işaretlenmiştir.

Hemen Başvur

* Lütfen zorunlu alanları eksiksiz doldurun.

Yeniliklerden haberdar olmak için E-Bültene kaydol

Yazı Arşivi

Hemen Başvur