Bizi TanıyınTüm ekibimiz Google’ın reklamcılık sınavlarını geçmiş ve farklı sektörlerden binlerce hesabı yönetmiş tecrübeli bireylerden oluşuyor.

  1. Anasayfa
  2. Bizi tanıyın

Herşeyden biraz bilenlerden değiliz

İnternet reklamcılığı adına herşeyi değil, sadece en iyi bildiğimiz ve tek işimiz olan arama motoru reklamcılığını yapıyoruz. Siz de sadece bu işe odaklanmış bir ekiple fark yaratın, bizi seçerek rakiplerinizden ayrılın.

Detaylara önem veriyoruz

Verilere dayalı reklamcılık yapıyoruz. Ölçemediğimiz hiçbir sonucu iyileştiremeyeceğimizin farkındayız. Bu nedenle sonuçları ölçülebilen ve detaylı raporlarla desteklenen kampanyalar kurguluyoruz.

İşimizi çok seviyoruz

Reklam kampanyalarınız hazırlanmadan önce sizi dinler ve reklam hedeflerinizi anlayarak önceliklerinize uygun sonuçlar alabileceğiniz AdWords kampanyaları kurgularız. Müşteri temsilciniz reklam yayının her fazında sizinle iletişim halinde olur.

Tecrübeliyiz

8 senedir sadece AdWords hesaplarıyla ilgileniyor, müşterilerimizin hesaplarını nasıl bir adım daha iyiye götürebiliriz diye kafa patlatıyoruz. Yüzlerce farklı iş kolundan binlerce farklı hesap yönettik.

Google’ın resmi partneriyiz

Google'ın resmi iş ortağı olabilmek için girilmesi gereken tüm sınavlarda başarılı olduk. Global Partner programı dahilinde karşılanması gereken tüm kalite koşullarını karşıladık.

Bize sürekli ulaşabilirsiniz

AdWords kampanyalarınızla ilgili her türlü sorunuz için size atanacak özel müşteri temsilcinize 7/24 e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Her bir müşterimiz için alanında uzman bir müşteri temsilcisi vardır.

444 2 916