0535 976 35 05

Wisse Akademie Siz de Google reklam yönetimi konusunda Camekan’ı seçip, başarıyı yakalayanların arasında yer alın!

  1. Anasayfa
  2. Başarı hikayeleri
Wisse Akademie

Wisse Akademie

Firma hakkında bilgi

Wissen Akademie, Türkiye’nin en önemli eğitim kurumlarından olan Bahçeşehir Üniversitesi tarafından kurulmuş, bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren bir eğitim kurumudur. Wissen Akademie’nin amacı, bilişim teknolojileri ile ilgilenen adayları, bu alanda iyi eğitilmiş ve nitelikli kişiler haline getirmek ve bilişim firmalarını daha verimli bir seviyeye taşımaktır. Bu sayede, ülkemizin üreteceği teknolojilerin niteliği artacak ve katma değeri yüksek işler ortaya çıkacaktır. Wissen Akademie, bu amaçla, uluslararası anlaşmalarını arttırarak Microsoft ile olan ilişkilerini Gold Partner seviyesine çıkarmış, People Cert, Autodesk, Samsung, Amazon, Bahçeşehir Üniversitesi, Cisco, gibi kurumlarla partnerlikler oluşturmuştur.

İş yaklaşımı

Wissen Akademie, Bahçeşehir Üniversitesi’nin akademik başarısıyla bu alandaki profesyonelliğini her yıl binlerce kişiye eğitim vererek sürdürmektedir. Bu sayede adayların, başarılı bir kariyer oluşturmasına yardımcı olmaktadır. Bu zamana kadar verdiği eğitimlerin ve şu anda da devam eden programlarının, Türkiye’nin teknolojik yatırımlarının geleceği ve başarısı açısından son derece önemli olduğunun farkında olarak eğitimlerine devam etmektedir.

Camekan’dan önce…

Wissen Akademie kendi hesabını kendi yönetiyordu. Yanlış eşleme seçeneklerinin kullanılması nedeniyle reklamlar ilgi düzeyi düşük kelimelerden tetikleniyor, bu da bütçelerinin verimsiz kullanılmasına neden oluyordu. Ayrıca yine anahtar kelime ilgi düzeyi sorunu nedeniyle kalite puanları düşmüş ve tıklama başına maliyetler olması gerekenden çok daha yüksek bir hale gelmişti.

Camekan’dan sonra…

Hesabı devraldıktan sonra tüm kampanya kurgularını sıfırdan yapıp Adwords hesap yapısını düzelttik. Kendi kullandıkları hesap içerisindeki verilerden de yararlanarak hızlı bir şekilde anahtar kelime listesini oluşturup tıklama oranlarını yükselttik. Yükselen tıklama oranları kalite puanlarının iyileşmesine reklam maliyetlerinin azalmasına neden oldu. Bu aşamadan sonra dönüşüm takip kodunu kullanarak ziyaretçilerin hangi eğitimlerle ilgili form doldurduğunu tespit ettik ve bir form doldurma işlemi başına maliyeti belirlediğimiz edinme başı maliyetin altına çekmek için optimizasyon çalışmaları yaptık.

Sonuç olarak…

  • Anahtar kelime kalite puanları yükseldi.
  • Tıklama oranı %12 arttı.
  • Reklam maliyetleri %40 azaldı.
  • Dönüşümler ölçülmeye ve yatırım getirisi anlaşılmaya başlandı.

Hemen Başvur

* Lütfen zorunlu alanları eksiksiz doldurun.