0850 532 99 00
444 2 916

Dakik SMS Siz de Google reklam yönetimi konusunda Camekan’ı seçip, başarıyı yakalayanların arasında yer alın!

  1. Anasayfa
  2. Başarı hikayeleri
Dakik SMS

Dakik SMS

Firma hakkında bilgi

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone gibi devlerin bulunduğu toplu sms pazarının %8'ini elinde bulunduran Dakik SMS, Sazak GSM çatısı altında hizmet vermektedir. 10.000'den fazla müşterisine tamamen in-house olarak geliştirdiği ve yönettiği mobil hizmetleri sunan Dakik SMS, toplu sms, sesli mesaj, mms, çift yönlü mesaj, mobil ödeme, mobil anket, telefon ve fax ile her tip işletmeye mobil dünyada sağlam bir kapı açmaktadır.

İş yaklaşımı

Dakik SMS, gelişen teknolojiyi takip ederek ticari şirketlerin mevcut pazar koşullarına uyum sağlamalarına, rekabet avantajı elde etmelerine ve kârlılıklarını artırmalarına yardımcı olmaktadır. Kâr amacı gütmeyen kurumların ilgili hedef kitlelerine seslerini duyurmak üzere talep ettikleri iletişim ağına destek nitelikteki kişiselleştirilmiş servisleri, kaliteli hizmet anlayışı ile 7/24 sunabilecek donanımda, yaratıcı, yenilikçi ve müşteri memnuniyeti ön planda bir mobil iletişim firması olarak müşterilerine hizmet etmektedir.

Camekan'dan önce...

Müşterimiz bize geldiğinde Adwords reklamları için yüksek bir bütçe ayırdığını, ancak yatırdığı paranın karşılığında yaptığı satışların reklam maliyetini karşılamadığını iletmişti. Ayrıca görüntülü reklamların avantajlarından ve elde etmek istediği marka bilinirliği için faydalanabileceği Adwords özelliklerinden habersizdi.

Camekan'dan sonra...

Mevcut hesabını kullanmak yerine sıfırdan bir hesap oluşturup öncelikle müşterimizin yatırım getirisini pozitife çevirmeyi hedefledik. Bu bağlamda oluşturduğumuz hesap içerisinde sık sık optimizasyon çalışmaları yaptık. Dönüşümleri ölçümleyip dönüşüm başına maliyetleri tespit ettik ve kârlı bir reklam için bir dönüşümü mâl etmemiz gereken maksimum tutara göre kelime tekliflerini revize ettik. En çok ve en ucuza dönüşüm gerektiren anahtar kelimeler, reklam metinleri ve saatleri tespit edip bütçe üstünde çalışmalar yaptık. Ayrıca remarketing sayesinde marka bilinirliğini artırdığımız gibi, kampanya dönemlerinde hedef kitleye daha kolay ulaşabildik.

Sonuç olarak...

  • Dönüşümlerde %120'lik bir artış görüldü.
  • Dönüşüm başına maliyetler yatırım getirisi pozitif olacak şekilde tutuldu.
  • Marka bilinirliği artırıldı.
  • Gün başına alınan yeni abone sayısı %90 artırıldı.

Hemen Başvur

* Lütfen zorunlu alanları eksiksiz doldurun.